İnşaat ve bakım koruması

 
 
 

Doğru koruma, çalışanın iş göremezlik süresini, iş sağlığı ve güvenliği ihlallerini ve işbaşında yaralanmaları azaltmaya yardımcı olur

DuPont, inşaat ve bakım endüstrilerinde çalışanların işbaşında bir dizi tehlikeye karşı korunmasına yardımcı olmak için çeşitli çözümler sunar.DuPont, riskleri azaltmak, yükleniciler de dahil iş gücünüzün tamamını korumak, karlılığınızı artırmak ve standartlarla prosedürlere uyulmasını sağlamak için ihtiyaç duyduğunuz korumayı sunar.

 
 
 
 
 
 

Tyvek® koruyucu giysi

DuPont™ Tyvek® üretim, ilaç endüstrisi, otomotiv ve yardımcı işletmeler dahil olmak üzere endüstriyel uygulamalarda çalışanlar için koruma, dayanıklılık ve konfor arasında ideal bir denge sunar.

Keşfedin
 
 
 

Kesik koruması ve mekanik koruma

En son EN 388 standartlarını karşılayan DuPont™ Kevlar® eldivenler, düşük kesiklerden yüksek kesik seviyelerine kadar birçok gereksinimi karşılar.

Keşfedin
 
 
 

Isı ve alev koruması

Nomex® ısı, alev ve ark parlaması koruması için küresel standartları karşılamaya veya aşmaya devam eden test edilmiş ve kanıtlanmış bir koruyucu çözümler portföyü sunar.

Keşfedin
 
 
 

Elektrik/yardımcı işletmeler için Nomex®

DuPont™ Nomex®, yardımcı işletmeler ve genel elektrik endüstrilerindeki çalışanlara ihtiyaç duydukları korumayı sağlamak için ark parlamasına yönelik hafif ve konforlu KKD çözümleri sunar.

Keşfedin