Kontaminasyon ve biyolojik yük koruması


 
 
 

Temiz oda, ilaç endüstrisi ve tehlikeli ortamlar için üçlü koruyucu giysi serisi.

 
 
 
 
 
 

Sitostatiklerle çalışırken personelin karşılaşabileceği tehlikeleri önlemek için bir dizi uygun önlem alınmalıdır.Sitostatik aerosol ve toz oluşumunun önlenmesine ve bu tür maddelerin üretimi, hazırlanması, tedariki, bertarafı, depolanması ve taşınması sırasında sitostatik kontaminasyondan kaçınmaya özen gösterilmelidir.Sitostatik maddelerle düşük seviyeli temas bile potansiyel sağlık tehlikelerine sebep olabilir.Temas riski varsa tam ölçekli etkili bir koruma sağlamak için uygun kişisel koruyucu donanım (KKD) kullanılması zorunludur. 

DuPont™ Tyvek® IsoClean®, DuPont™ Tyvek® ve DuPont™ Tychem®, tek kullanımlık koruyucu giysi olarak temiz oda ortamlarındaki ürünler ve prosesler için üstün kontaminasyon ve biyolojik yük koruması sağlayan bir dizi ürün sunar.

Tyvek® IsoClean® tulumlar, özellikle yüksek seviyede mikrobiyolojik koruma gerektiren temiz odalarda ve kontrollü ortamlarda kullanım için tasarlanmıştır.

Tyvek® kullanılarak üretilen koruyucu giysiler sitostatik üretimi ile ilgili faaliyetler için de uygundur ve tehlike türüne bağlı olarak farklı koruma seviyeleri sunar.

Tychem® 2000 kullanılarak üretilen aksesuarlar vücudun inorganik kimyasallara yüksek seviyelerde maruz kalan kısımları için ek koruma sağlar.

 
 
 

Tyvek® IsoClean® tulumlar ile yeniden kullanılabilir tulumların temiz oda koşullarında karşılaştırılması

 
 
 

Web Semineri Kitaplığı

Kişisel koruma konusunda uzman olun ve DuPont Personal Protection Webinar Academy adlı web seminerleri serimize katılın.

Keşfedin
 
 
 
 
 
 

Tychem® tulumlar

Endüstri çalışanları kimyasal tehlikelere karşı koruma için Tychem® tulumlarına güveniyor.

Keşfedin
 
 
 

Kontrollü ortamlar ve temiz oda koruması

DuPont Kontrollü Ortamlar portföyü, parçacık ve mikrobiyolojik kontaminasyon kontrolü için yüksek standartlar gerektiren endüstrilerde kullanılmak üzere tasarlanmış tek kullanımlık temiz oda tulumları ve aksesuarlarının kapsamlı bir seçimini sunar.

Keşfedin
 
 
 

DuPont™ SafeSPEC™ ile uygulamanız veya endüstriniz için doğru koruyucu ürünü bulun
SafeSPEC™

SafeSPEC™ ile işiniz için doğru koruyucu ürünü bulun.

DuPont KKD ile ilgili teknik bilgilere, videolara, web seminerlerine ve vaka çalışmalarına göz atın
Kaynak kitaplığı

DuPont KKD ile ilgili teknik bilgileri, videoları, web seminerlerini ve vaka çalışmalarını burada bulabilirsiniz.

DuPont ürünlerini nereden satın alacağınızı öğrenin
Nereden satın alınır