Kimyasal koruyucu tulumlar ve aksesuarlar

 
 
 

Riskleri azaltma:Kimyasal Koruyucu Giysiler

Bazen çalışan güvenliği için en büyük tehditler sizin göremediklerinizdir.Bu nedenle DuPont, kullanıcıyı tehlikeli buharlardan, sıvılardan ve partiküllerden koruyan, inovatif kimyasal koruyucu giysiler geliştirmektedir.

DuPont, üç güçlü marka ve çok çeşitli tulum ve aksesuarlarla neredeyse her kimyasal koruyucu giysi uygulaması için kanıtlanmış, uygun maliyetli tulum çözümleri sunar.

DuPont™ Tyvek® tulumlar pek çok sektörde popülerdir. Bu sektörlerde kurşun, asbest, küf ya da düşük konsantrasyonlardaki su bazlı kimyasalların hafif sıçramaları gibi geniş bir aralıktaki tehlikelere karşı güvenilir koruma sağlarlar.Ayrıca hassas prosesleri insanlardan kaynaklanan kontaminasyondan korurlar, oldukça az tüylenirler ve silikon içermezler.

DuPont™ Tychem® tulumlar kimyasal ve biyolojik tehlikelere karşı koruma sağlamaya yardımcı olur.Tychem® ürün yelpazesi, 180 kimyasal üzerinde bağımsız geçirgenlik testlerine tabi tutulmuştur.

DuPont™ ProShield® tulumlar daha düşük koruma seviyesi gerektiren uygulamalar için geliştirilmiştir.DuPont yakın zamanda içe giyilen birincil aleve dayanıklı giysiyi korumaya yardımcı olan, tek kullanımlık bir üst giysi olarak tasarlanan ve sınırlı alev yayma özelliğine sahip ProShield® 20 SFR tulumu kullanıma sunmuştur.

 
 
 

Öne Çıkanlar

Tyvek® 500 Xpert tulumlar güvenilir koruma sağlar

Tyvek® 500 HV Tulumlar

Daha fazla bilgi edinin
DuPont™ Tychem® TK, yüksek görünürlüğe sahip HAZMAT (TEHLİKELİ MADDE) koruması için idealdir.

Tychem® TK Tulumlar

Daha fazla bilgi edinin
 
 
 

DuPont markaları

Tyvek® Koruyucu Giysi
Tyvek® Koruyucu Giysi
Tychem® Tulumlar
Tychem® Tulumlar
ProShield® Tulumlar
ProShield® Tulumlar
 
 
 

Endüstri segmentleri

104824296_465x232_630x315

Endüstriyel Kişisel Koruma

Daha fazla bilgi edinin