Yeni Nomex® adlandırma sistemi

 
 
 

Nomex®: yeni adlar, kendini kanıtlamış aynı performans

DuPont, dünyanın dört bir yanındaki son kullanıcılardan elde edilen öngörülere doğrudan yanıt olarak DuPont™ Nomex® çözümlerinin korumasını, dayanıklılığını, konforunu ve performansını daha basit bir şekilde yansıtan global olarak tutarlı bir adlandırma yöntemi sunuyor.

Dünyanın neresinde olursa olsunlar petrol ve gaz, enerji, madencilik, imalat, ulaşım ve acil durum müdahale endüstrilerindeki güvenlik yöneticilerinin, çalışanların kişisel koruyucu donanım (KKD) ihtiyaçlarını karşılamak için en uygun Nomex® çözümünü belirlemesi artık her zamankinden daha kolay.

Bildiğiniz birçok ürünün adı değişiyor olsa da, bu Nomex® çözümlerinin özelliklerinin ve performansının aynı kalacağından emin olabilirsiniz. Özetle, global portföyümüzdeki ürün adlarını dünya genelinde tutarlı hale getirerek tüm bölgelerde daha kolay belirlenmelerini sağlıyor ve FR ve ark parlaması koruyucu çözümlerinde pazara yeni inovatif ürünler sunuyoruz.

 
 
 
 
 
 

Nomex® kumaş çözümleri

Nomex® kumaşın test edilmiş ve kanıtlanmış performansı artık uluslararası koruma ve performans standartlarını karşılayan veya aşan hafif, rahat, son derece nefes alabilen kumaşlarda sunulur. Nomex® kumaş, ark parlamasından ısı ve aleve kadar her türlü riske sahip işi güvenle yapmanıza yardımcı olur.

Keşfedin
 
 
 

Karşılaştığınız tehlikeler için test edilmiştir

Thermo-Man® dünyanın en gelişmiş gerçek boyutlu termal yanık değerlendirme sistemidir. Thermo-Man® ünitelerimiz, Nomex® ürünlerinin diğer FR çözümlerine kıyasla dayanıklılığını ve üstün alev dayanıklılığını göstermek için en son teknolojiyi kullanır.

Thermo-Man® ünitesini çalışırken görün
 
 
 

Nomex® ark parlaması teknik videoları

Video koleksiyonumuzda aleve dayanıklı tulumların çeşitli test koşulları altında nasıl performans gösterdiğini ve her bir koşuldaki tahmini yanık yaralanmasını görün.

Keşfedin