Nomex® kumaş çözümleri

General
Nomex® kumaş çözümleri
 
 
 

Korumanın yeni görünümü

DuPont™ Nomex® elyafın test edilmiş ve kanıtlanmış performansı artık uluslararası koruma ve performans standartlarını karşılayıp aşan hafif, son derece rahat, ve nefes alabilen kumaşlarda sunuluyor.  Nomex® kumaş, ark parlamasından yüksek ısı ve aleve kadar her türlü riske sahip işi güvenle yapmanıza yardımcı olur.

Nomex® kumaş, petrol ve gaz, petrokimya, enerji, üretim ve ulaşım endüstrilerindeki çalışanların ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır. DuPont tarafından özel olarak sunulan Nomex® kumaş, üstün ısı ve alev korumasından ark parlaması korumasına kadar en zorlu koşullar için tasarlanmıştır.

 
 
 
 
 
 

Nomex® tabanlı Avrupa Dokumacı Çözümleri

 

Ark parlaması ve FR koruması için geniş kapsamlı ve inovatif Nomex® kumaş sistemleri 8 ila 41 cal/cm2'nin üstünde ATPV değeri sağlar.

Avrupa İş Ortağı Dokumacıları aracılığıyla çeşitli renklerde sunulan Nomex® bazlı kumaşlar yüksek görünürlük, daha ağır temel ağırlıklar, çeşitli dokuma türleri, örgüler, kaplamalarla sunulur.

Renk örnekleri

Gerçek renk gösterimi için kumaş örneğine bakın.

DSF-Red-color-swatch-120x120px@2x.png
Kırmızı
black.jpg
Siyah
hi_vis_yellow_uau9xG.jpg
Yüksek görünürlüklü sarı

Ağırlıklar

220 g/m2'den 410 g/m2'ye kadar

 

Elyaf karışımlar

Nomex®, Kevlar®, diğer teknik kumaşlar, antistatik elyaf

DSF-Navy-color-swatch-120x120px@2x.png
Lacivert
DSF-Orange-color-swatch-120x120px@2x.png
Turuncu
green_ga9RCv.jpg
Yeşil
 
 
 

Yeni Nomex® adlandırma sistemi

Nomex®, test edilmiş ve kanıtlanmış çözümlerini yeniden adlandırarak iş için doğru FR korumasını belirlemeyi kolaylaştırıyor.

Keşfedin
 
 
 

Petrol ve gaz için Nomex® kumaş

Teçhizattan rafineriye kadar Nomex® kumaş petrol ve gaz ve petrokimya endüstrilerindeki çalışanlara benzersiz alev almazlık (FR) koruması ve konfor sağlar. 

Keşfedin
 
 
 

Enerji endüstrisi için Nomex® kumaş

Nomex® kumaş, hayatlarını tehlikeye atan elektrik teknisyenleri, kablo tesisatında ve elektrik hatlarında çalışanlar için üstün ark parlaması koruması sağlar.

Keşfedin
 
 
 

Üretim ve ulaşım için Nomex® kumaş

Zorlu işler daha fazla koruma gerektirdiğinden Nomex® kumaş, üretim ve ulaşım çalışanlarının karşılaştığı tehlikeler için kanıtlanmış alev almazlık (FR) ve ark parlaması çözümleri sunar. 

Keşfedin