Endüstriyel koruyucu giysiler için Tyvek®

 
 
 

Koruma, dayanıklılık ve konforun ideal dengesi. 

 
 
 

Tyvek® koruyucu giysiler, üretim, otomotiv ve yardımcı işletmeler gibi ortamlarda çalışan endüstri çalışanları için doğal bariyer koruması sağlar.Tyvek®, kumaşın doğal koruma özelliği sayesinde çalışanlara kurşun, asbest ve küf gibi küçük boyutlu tehlikeli partiküllere karşı üstün koruma sağlar.

Koruma, kumaşın doğal özelliği olduğundan aşınacak veya yıpranacak film ya da laminat yoktur.Ayrıca giyen kişinin üzerine daha iyi oturması için rahat kesim tasarımına sahip Tyvek® tulumlar, çalışanlara kullanım sırasında daha fazla hareket aralığı ve dayanıklılık sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.İster asbest giderimi yapıyor ister yalıtım kuruyor olsun DuPont™ Tyvek®, çalışanlarınıza doğru korumayı sağlayabilir.

 
 
 

Tyvek® koruyucu giysi

Tyvek® endüstriyel uygulamalarda ve üretim, ilaç endüstrisi, otomotiv ve yardımcı işletmelerin dahil olduğu kontaminasyon kontrol ortamlarında çalışanlara ideal bir koruma, dayanıklılık ve konfor dengesi sunmaya yardımcı olur.

Keşfedin
 
 
 

ProShield® tulumlar

ProShield® tulumlar genellikle endüstriyel durumlarda karşılaşılan tehlikeli olmayan kuru partiküllere ve hafif sıvı sıçraması uygulamalarına karşı koruma sağlayabilir.

Keşfedin