KİMYASAL VE BİYOLOJİK TEHLİKELERE KARŞI KORUMA

 
 
 

DuPont Kişisel Koruyucu Tulumlar ile Kimyasal ve Biyolojik Tehlikelere Karşı Koruma

Biyolojik tehlikelerin çeşitleri sürekli olarak artmaktadır. Bu yüzden Tyvek® ve Tychem® kimyasal koruyucu giysiler ve biyolojik tehlike giysileri serimiz de genişlemektedir.

Tyvek® ve Tychem® sınırlı kullanım için tasarlanmıştır. Bu sert ve hafif biyolojik tehlike giysileri kategori III, tip 3-B, 4, 5 ve 6 için CE sertifikalı olup yırtılmaya ve aşınmaya karşı dayanıklıdır.

 

Tyvek® 600 Plus

 

Tyvek® 600 Plus, Tyvek® ile yapılmıştır, ancak iş tulumları ek olarak koruyucu tasarım özelliklerini ve koruyucu bantlanmış dikişleri sunar. Bu tulumlar ağır sıvı aerosollere ve havada uçuşan katı partikülatlara maruz kaldığı için bir tip 4 giysinin sunduğu etkin tam giysi korumasını gerektiren işler için idealdir. Tyvek® 600 Plus iş tulumları nefes alabilen koruyucu giysilerdir (kategori III, tip 4-B, 5-B, 6-B), EN 14126'ya göre biyolojik bariyer performansıyla uyumludur ve 10 yıllık raf ömrüne sahiptir (antistatik performans hariç).

 

Tychem® 2000 C

 

Bu hafif ama sert giysiler hem çok çeşitli konsantre inorganik kimyasallara ve çok ince partiküllere karşı kimyasal koruma hem de EN 14126 gerekliliklerini en yüksek seviyede karşılayan biyolojik koruma sağlamaya yardımcı olur. Ergonomik uyumu, hafif ağırlığı ve esnekliği sayesinde giyen kişilerin zor görevleri bile daha kolay ve rahat bir biçimde tamamlamasına yardımcı olur.

 

Tychem® 6000 F

 

Bu hafif ama sert giysiler hem çok çeşitli organik ve yüksek konsantrasyonlu inorganik kimyasallara karşı kimyasal koruma hem de EN 14126 gerekliliklerini en üst düzeyde karşılayan biyolojik koruma sağlar. Ergonomik uyumu, hafif ağırlığı ve esnekliği sayesinde giyen kişilerin zor görevleri bile daha kolay ve rahat bir biçimde tamamlamasına yardımcı olur.

 
 
 

ÖNE ÇIKANLAR

DuPont™ Tyvek® Tanıtımı

DuPont™ Tyvek® mükemmel koruma sağlayan rahat ve dayanıklı bir kumaştır.

Read more

GÖRÜNTÜLE KORUYUCU GİYSİLER

Read more
 
 
 

DUPONT BRANDS

Tyvek® Protective Apparel by DuPont helps safeguard workers in many industries.

Tyvek® Koruyucu Giysiler

Read more
DuPont™ Tychem® garments help protect industrial and public sector workers with

Tychem® Gıysılerı

Read more