TYVEK® KORUYUCU GİYSİLER

 
 
 

Tyvek® – Fark Yaratır

Koruyucu giysiler birbirlerinin aynısı gibi görünebilirler. Ama sadece uzaktan... Benzersiz DuPont™ Tyvek® malzemesi son 20 yıldır Avrupa'da Tip 4, 5 veya 6 koruyucu tulumları söz konusu olduğunda üstün koruma sunuyor.

Geniş Tyvek® ürün yelpazesindeki Tyvek® 500 Xpert gibi kumaşlarımızdan birine dokunduğunuzda farkı hissedeceksiniz. DuPont tarafından icat edilen ve özel olarak üretilen Tyvek®, sağlamlığının yanı sıra son derece hafif ve yumuşak, benzersiz ve çok yönlü bir malzemedir. Hava ve su buharını geçirir ancak su bazlı sıvıları ve aerosolleri geçirmez. İnce partikül ve liflere karşı mükemmel bir bariyer işlevi görür. Minimum havlanma özelliğine sahiptir ve antistatik işlemden geçirilmiştir.

Tyvek® mühendislik harikası olan kendiliğinden koruma özelliği ile benzersiz bir dokumasız kumaştır. Zamanla eskime ya da yıpranmaya neden olacak film ve laminant kullanılmamıştır. Tyvek® kullanım sırasında giyen kişiyi sürekli olarak korur. Üst düzey bir koruma dengesi, sağlamlık ve rahatlık için tasarlanan Tyvek® koruyucu tulumlar birçok sektör için idealdir. Spreyli boyama işlerinden kurşun işleme ya da asbest kaldırma işlerine kadar, ergonomik tasarımları işler zorlaştığında bile çalışanların güvende ve yüksek performansla çalışmasını sağlar. Dolgu maddeleri ya da katkı maddesi ve silikon içermez.

ÖNE ÇIKANLAR
1562827650670.jpg
Tyvek® 500 HV Tulumlar
isoclean-thumbnail-hero.jpg
Tyvek® IsoClean® Tulumlar