Otomotiv Koruma

 
 
 

Otomotiv bileşenlerinde artan performans

 
 
 
 
 
 

Otomotiv endüstrisi çalışanları çeşitli iş yeri tehlikeleriyle karşı karşıya kalabilirler.DuPont™, çalışanların işlerini güvenle ve konforlu bir şekilde yapabilmeleri için gereken tüm korumayı sağlamak üzere kapsamlı kişisel koruma çözümleri sunar. 

 
 
 

Otomotiv boyama uygulamaları için Tyvek®

Tyvek® tulumlar, malzemenin içine entegre edilmiş koruyucu bir bariyer ile yüksek performanslı koruma sağlamaya yardımcı olur.Tyvek® malzemenin ultra pürüzsüz yüzeyi düşük yoğunluklu inorganik sıvıları ve aerosolleri geçirmez ve katı parçacıkların yapışmasını önler.

Keşfedin
 
 
 

Isı ve alev koruması

Nomex® ısı, alev ve ark parlaması koruması için küresel standartları karşılamaya veya aşmaya devam eden test edilmiş ve kanıtlanmış bir koruyucu çözümler portföyü sunar.

Keşfedin
 
 
 

Kesik koruması ve mekanik koruma

Yalnızca Kevlar® birden çok tehlikeye karşı koruma sağlarken çalışanların rahatlığını muhafaza edebilir.Ayrıca DuPont yeni standartlar, yenilik fırsatları ve daha fazlası için size rehberlik edebilir.

Keşfedin
 
 
 

Tyvek® koruyucu giysi

Tyvek® endüstriyel uygulamalarda ve üretim, ilaç endüstrisi, otomotiv ve yardımcı işletmelerin dahil olduğu kontaminasyon kontrol ortamlarında çalışanlara ideal bir koruma, dayanıklılık ve konfor dengesi sunmaya yardımcı olur.

Keşfedin