Petrol ve gaz koruması


 
 
 

DuPont™ Nomex®, Kevlar®, Tyvek® ve Tychem®, petrol ve gaz ve petrokimya endüstrisi için test edilmiş ve kanıtlanmış bir koruyucu çözümler portföyü sunar.

 
 
 
 
 
 

DuPont; petrol ve gaz endüstrisinin güvenlik, çevre ve üretkenlikle ilgili en zorlayıcı sorunlarının bazılarının çözülmesine yardımcı olur.Günümüzün en talepkar ve zorlu endüstri koşullarına dayanabilen ürünler ve bilgiye dayalı çözümler sunuyoruz. 

DuPont, petrol kuyusundan rafineriye kadar performans veya konfordan asla ödün vermeyen koruyucu çözümler sunar. 

 
 
 

Petrol ve gaz endüstrisi için Nomex®

Aleve dayanıklılık koruması söz konusu olduğunda koruma ve performans özellikleriyle DuPont™ Nomex® küresel standartları karşılamaya ve aşmaya devam ederek güvenlik yöneticilerine huzur ve çalışanlara işlerini en iyi şekilde tamamlamaları konusunda güven verir.

Keşfedin
 
 
 

Kesik koruması ve mekanik koruma

Yalnızca DuPont™ Kevlar® birden çok tehlikeye karşı koruma sağlarken çalışanların rahatlığını muhafaza edebilir.Ayrıca DuPont yeni standartlar, yenilik fırsatları ve daha fazlası için size rehberlik edebilir.

Keşfedin
 
 
 

Petrol ve gaz endüstrisi için Tychem®

Petrol ve gaz endüstrisinin önde gelen uzmanları kimyasal tehlikelere karşı koruma için DuPont™ Tychem® tulumlara güveniyor.

Keşfedin
 
 
 

Tyvek® koruyucu giysi

DuPont™ Tyvek®, üretim, ilaç endüstrisi, otomotiv ve yardımcı işletmeler dahil olmak üzere endüstriyel uygulamalarda ve kontaminasyonun kontrol edildiği ortamlarda çalışanlara koruma, dayanıklılık ve konfor arasında ideal bir denge sunmaya yardımcı olur.

Keşfedin