Ulaşım koruma

 
 
 

DuPont, ulaşım endüstrisi çalışanlarının tam korunması için bir dizi çözüm sunar. 

 
 
 
 
 
 

Ulaşım endüstrisi çalışanları çeşitli iş yeri tehlikeleriyle karşı karşıya kalabilirler.DuPont™, çalışanların işlerini güvenle ve konforlu bir şekilde yapabilmeleri için gereken tüm korumayı sağlamak üzere kapsamlı kişisel koruma çözümleri sunar.

 
 
 
 
 
 

Üretim ve ulaşım için Nomex®

Aleve dayanıklılık koruması söz konusu olduğunda koruma ve performans özellikleriyle DuPont™ Nomex® küresel standartları karşılamaya ve aşmaya devam ederek güvenlik yöneticilerine huzur ve elektrikçilere işlerini en iyi şekilde tamamlamaları konusunda güven verir.Bu nedenle endüstri lideri birçok şirket elektrikçilerini güvende tutmak için Nomex® kumaşa güvenmektedir.

Keşfedin
 
 
 

Isı ve alev koruması

Nomex® ısı, alev ve ark parlaması koruması için küresel standartları karşılamaya veya aşmaya devam eden test edilmiş ve kanıtlanmış bir koruyucu çözümler portföyü sunar.

Keşfedin
 
 
 
 
 
 

Kesik koruması ve mekanik koruma

Yalnızca DuPont™ Kevlar® birden çok tehlikeye karşı koruma sağlarken çalışanların rahatlığını muhafaza edebilir.Ayrıca DuPont yeni standartlar, yenilik fırsatları ve daha fazlası için size rehberlik edebilir.

Keşfedin
 
 
 

Tyvek® koruyucu giysi

DuPont™ Tyvek®, üretim, ilaç endüstrisi, otomotiv ve yardımcı işletmeler dahil olmak üzere endüstriyel uygulamalarda ve kontaminasyonun kontrol edildiği ortamlarda çalışanlara koruma, dayanıklılık ve konfor arasında ideal bir denge sunmaya yardımcı olur.

Keşfedin
 
 
 

Tyvek® 500 HV

Tehlike karşısında endüstri çalışanları, görünürlüklerinden asla ödün vermeyen koruyucu donanım güvencesi istiyorlar.

Keşfedin
 
 
 

DuPont KKD ile ilgili teknik bilgilere, videolara, web seminerlerine ve vaka çalışmalarına göz atın
Kaynak kitaplığı

DuPont KKD ile ilgili teknik bilgileri, videoları, web seminerlerini ve vaka çalışmalarını burada bulabilirsiniz.

DuPont ürünlerini nereden satın alacağınızı öğrenin
Nereden satın alınır