Ulaşım koruma

 
 
 

DuPont, ulaşım endüstrisi çalışanlarının tam korunması için bir dizi çözüm sunar. 

 
 
 
 
 
 

Ulaşım endüstrisi çalışanları çeşitli iş yeri tehlikeleriyle karşı karşıya kalabilirler.DuPont™, çalışanların işlerini güvenle ve konforlu bir şekilde yapabilmeleri için gereken tüm korumayı sağlamak üzere kapsamlı kişisel koruma çözümleri sunar.

 
 
 
 
 
 

Üretim ve ulaşım için Nomex®

Aleve dayanıklılık koruması söz konusu olduğunda koruma ve performans özellikleriyle DuPont™ Nomex® küresel standartları karşılamaya ve aşmaya devam ederek güvenlik yöneticilerine huzur ve elektrikçilere işlerini en iyi şekilde tamamlamaları konusunda güven verir.Bu nedenle endüstri lideri birçok şirket elektrikçilerini güvende tutmak için Nomex® kumaşa güvenmektedir.

Keşfedin
 
 
 

Isı ve alev koruması

Nomex® ısı, alev ve ark parlaması koruması için küresel standartları karşılamaya veya aşmaya devam eden test edilmiş ve kanıtlanmış bir koruyucu çözümler portföyü sunar.

Keşfedin
 
 
 
 
 
 

Kesik koruması ve mekanik koruma

Yalnızca DuPont™ Kevlar® birden çok tehlikeye karşı koruma sağlarken çalışanların rahatlığını muhafaza edebilir.Ayrıca DuPont yeni standartlar, yenilik fırsatları ve daha fazlası için size rehberlik edebilir.

Keşfedin
 
 
 

Tyvek® koruyucu giysi

DuPont™ Tyvek®, üretim, ilaç endüstrisi, otomotiv ve yardımcı işletmeler dahil olmak üzere endüstriyel uygulamalarda ve kontaminasyonun kontrol edildiği ortamlarda çalışanlara koruma, dayanıklılık ve konfor arasında ideal bir denge sunmaya yardımcı olur.

Keşfedin
 
 
 

Tyvek® 500 HV

Tehlike karşısında endüstri çalışanları, görünürlüklerinden asla ödün vermeyen koruyucu donanım güvencesi istiyorlar.

Keşfedin