TYCHEM® ELDİVENLERİ

 
 
 

Kişisel koruyucu donanım ürün yelpazemizle ileri düzey uyumluluk sağlayan Tychem® Eldiven Serisi.

Kimyasal koruyucu giysiler, tulum ve maskelerin ötesine geçer. Birçok sektörden gelen yorumlara yanıt veren yeni Tychem® Eldiven Serisi, ürün yelpazemizin tamamıyla kullanılabilecek gelişmiş tutturucular sunuyor.

Ürün serisi, farklı tasarımlar içeren dört ana aile şeklinde düzenlenmiştir: Nitril, Neopren, Bütil ve Bütil/Viton ailelerindeki bu eldivenler ateşe, kimyasallara ve biyolojik tehlikelere karşı koruma sağlar.

 
 
 
 
 
 

Tychem® Eldiven Serisi şu ürünleri içerir:

 • Tychem® PV 350: Son derece dayanıklı, sert tutuşa sahip pamuk astarlı PVC yapı. Kimyasallara, yağa ve grese karşı savunma amaçlı koruma için kusursuzdur.
 • Tychem® NT420: Çoğu yağları, gres ve hidrokarbonları engelleyen son derece dayanıklı tek kullanımlık eldiven. Dokunma hissini korurken kimyasal korumayı gerektiren işler için idealdir. Gıda ile temasta, laboratuvar kullanımında ve küçük parçaların işlenmesinde tavsiye edilir.
 • Tychem® NT430: Çok rahat hibrit nitril. Nemli ve yağlı ortamlarda çalışırken ve küçük parçaların işlenmesinde idealdir.  Gıda ile kullanım için onaylıdır.
 • Tychem® NT450: Esnek sızdırmaz örgü astarlı çift nitril eldiven. Ağır işlerde ve tehlikeli kimyasallara ve solventlere uzun süreli ekspozür durumunda idealdir.
 • Tychem® NT470: Uzun ömürlü olacak ve yorgunluğu azaltacak şekilde tasarlanmıştır. Nemli ve yağlı ortamlarda emniyetli şekilde çalışırken ve küçük parçaların işlenmesinde idealdir. Konforu artıran ergonomik tasarımıyla astarsızdır.
 • Tychem® NT480: Uzun ömürlü olacak ve yorgunluğu azaltacak şekilde tasarlanmıştır. Nemli ve yağlı ortamlarda emniyetli şekilde çalışırken ve küçük parçaların işlenmesinde idealdir. Yüksek konfor için ergonomik tasarımlı ve tiftik astarlıdır.
 • Tychem® NP530: Doğal kauçuk üzerinde çift daldırılmış Neopren. Solventlerin bulunduğu ortamlarda hassas kullanım için idealdir. Doğal kauçuk üzerinde neopren, el becerisini artırır ve el yorgunluğunu azaltır.
 • Tychem® NP560: Asitler, kostik maddeler, solventler, gres ve yağ gibi farklı kimyasallara karşı dayanıklı bir bariyerdir. Ağır işlerde veya solvente uzun süreli ekspozür durumunda idealdir.
 • Tychem® NP570CT: Çalışmaların, kimyasallara ekspozür ve kesilme riski taşıdığı durumlarda ideal korumayı sağlar. Asitlere, kostik maddelere, solventlere, gres ve yağa karşı EN 5. seviye koruma ve birinci sınıf savunma ortaya koyar.
 • Tychem® BT730: İkinci cilt hissini veren eldivenleri üretmek için kullanılan koruyucu maddelerin gazlarına ve su buharlarına karşı en yüksek geçirgenlik dayanıklılığı. Aşırı korozif kimyasallara, alkollere, ketonlara ve esterlere kısa ve orta derecede ekspozür için idealdir.
 • Tychem® BT770: Sert yüzeyli eldivenleri üretmek için kullanılan koruyucu maddelerin gazlarına ve su buharlarına karşı en yüksek geçirgenlik dayanıklılığı. Aşırı korozif kimyasallara, alkollere, ketonlara ve estere uzun süreli ekspozür için idealdir.

SafeSPEC'te ürün ayrıntılarını görüntüleme

Daha fazla bilgi edin