Elektrik / Yardımcı İşletmeler Koruması

 
 
 

Yalnızca DuPont, elektrikçiler, kablo ve hat döşeyen işçiler için ödün vermeyen ve benzersiz bir koruma ve konfor sağlayan test edilmiş ve kanıtlanmış bir koruyucu çözümler portföyü sunar.

 
 
 
 
 
 

Elektrik ve yardımcı işletme endüstrilerinde çalışanlar, elektrik tehlikelerinden ark parlamasına kadar her gün olağanüstü tehlikelerle karşı karşıyadır.DuPont, en tehlikeli endüstrilerde çalışanların bile işbaşında korunmasına yardımcı olmak için küresel standartları karşılayan veya aşan çok çeşitli kişisel koruma seçenekleri sunar.

 
 
 

Ark parlaması koruması

DuPont™ Nomex® kumaş; ark parlaması, ısı ve alev koruması ve performansı için küresel standartları karşılayan veya aşan hafif, konforlu ve aleve dayanıklı koruyucu çözümler sunar.

Keşfedin
 
 
 

Elektrik/yardımcı işletmeler için Nomex®

Nomex®, yardımcı işletmeler ve genel elektrik endüstrilerindeki çalışanlara ihtiyaç duydukları korumayı sağlamak için ark parlamasına yönelik hafif ve konforlu KKD çözümleri sunar. 

Keşfedin
 
 
 

Kesik koruması ve mekanik koruma

Yalnızca DuPont™ Kevlar® birden çok tehlikeye karşı koruma sağlarken çalışanların rahatlığını muhafaza edebilir.Ayrıca DuPont yeni standartlar, yenilik fırsatları ve daha fazlası için size rehberlik edebilir.

Keşfedin
 
 
 

Tyvek® koruyucu giysi

DuPont™ Tyvek®, üretim, ilaç endüstrisi, otomotiv ve yardımcı işletmeler dahil olmak üzere endüstriyel uygulamalarda ve kontaminasyonun kontrol edildiği ortamlarda çalışanlara koruma, dayanıklılık ve konfor arasında ideal bir denge sunmaya yardımcı olur.

Keşfedin
 
 
 

DuPont™ SafeSPEC™ ile uygulamanız veya endüstriniz için doğru koruyucu ürünü bulun
SafeSPEC™

SafeSPEC™ ile yardımcı işletmeler endüstrisi için doğru ürünleri bulun.

DuPont KKD ile ilgili teknik bilgilere, videolara, web seminerlerine ve vaka çalışmalarına göz atın
Kaynak kitaplığı

DuPont KKD ile ilgili teknik bilgileri, videoları, web seminerlerini ve vaka çalışmalarını burada bulabilirsiniz.

DuPont ürünlerini nereden satın alacağınızı öğrenin
Nereden satın alınır